YÜCE reklam/yayım/dağıtım a.ş. DERGİ GRUBU

1981'den beri yayımcılık sektöründe hizmet veren “YÜCE a.ş.”, 5 dergi ve onlarca tıp kitabını hekimlerimizin hizmetine sundu. “Dergi Grubu” kataloğunu pdf olarak görmek için tıklayınız.

Literatür AKTÜEL

Ocak 1994'den beri “aylık” olarak yayımlanan “Literatür AKTÜEL” dopdolu içeriğiyle, hekimlerin ve sağlık çalışanların olduğu kadar, muayenehanelerin bekleme salonlarında hastalar ile yakınları tarafından da okunmaktadır.
www.literaturaktuel.com

PRN Aile Hekimliği

“Uzman Aile Hekimleri”, “Pratisyen Hekimler” ve “İç Hastalıkları Uzman Hekimleri”ne yönelik Ocak 2006'dan beri yayımlanan “PRN Aile Hekimliği” dergisi, 2 aylık periyodu ile geniş bir okuyucu kitlesine ulaşmaktadır.
www.prndergi.web.tr

Tıp Dünyası'nda LİTERATÜR

Tüm hekimlere yönelik Haziran 1984'den beri yaymlanan “Tıp Dünyası'nda LİTERATÜR” dergisi, 3 ayda bir “A Grubu” okuyucusuyla buluşmaktadır. Dergi, sahasında otorite, bilimsel danışma kuruluyla hizmet vermektedir.
www.literatur.web.tr

 

EMDD

Prof. D. Hüsrev Hatemi'nin editörlüğünde Endokrinoloji, Metabolizma, Diyabet ve İç Hastalıkları uzmanlarına yönelik 3 ayda bir yerli-yabancı makalelerle yayımlanan “EMDD”, “A+B Grubu” okuyucularla buluşmaktadır.
www.emdd.org

Literatür SEMPOZYUM

Spesifik alan olan “Psikiyatri”, “Nöroloji” ve “Davranış Bilimleri”ne yönelik 3 ayda bir okucusuyla buluşan “Literatür SEMPOZYUM”, Türk hekimlerinin yazılarıyla Prof. Dr. M. Kerem Doksat'ın editörlüğünde yayımlanmaktadır.
www.literatursempozyum.com


PUBLİKA Ltd. WEB GRUBU

www.sikayetim.com.tr

Türkiye'nin AB normundaki tek “tüketici hakları” portalı “www.sikayetim.com.tr”, 10 yılı aşkındır tüketicilerle üreticileri buluşturmakta, sorunların çözümlenmesine yardımcı olmaktadır.
www.sikayetim.com.tr

www.yuceyayim.com.tr

YUCE Yayım A.Ş. ve YUCE-NOBEL işbirliği ile yayımlanan kitap ve dergiler için bir çevrimiçi satış sitesi.
www.yuceyayim.com.tr